Väga sujuv ja professionaalne koostöö!

Väga sujuv ja professionaalne koostöö!
Soovisin luua täispika näojooga video oma Minu Looduskosmeetika lehe jaoks. Mul olid teadmised näojoogast aga puudus konkreetne nägemus lõpptulemusest. Minu jaoks oli ääretult oluline otsustav moment keda valida, kuna uurisin mitmeid, et Katrin ja Egert olid sellest video tegemisest täpselt samamoodi haaratud nagu mina ja see soov teha sellest midagi ägedat oli hästi inspireeriv.
Kindlasti soovitan kõigile kes ootavad, et nende asju tehakse südamega!🥰
Annika-Karmen Noormets
Santaverde looduskosmeetika, Toitumisnōustaja, Rühmatreener, Näojooga

Otsisime Tartu Noorsootöö Keskusega aasta alguses võimalust teha noortekeskustele meeleolukad tutvustavad videod. Juba väga esimesest arutelust alates olime vaimustatud UDSi pealehakkamisest ja energiast. Katrin oli kohe kõigega kaasas ja tegutsemas. Kõik meie imelikud soovid said edukalt ellu viidud, sh näiteks vinged subtiitrid videotele. Tulemusega oleme väga rahul, meeleolukad imelise kvaliteediga videod on tehtud! Lisaks mainiks ära, et võttepäev on kindlasti omaette elamus kõigile! Tiimitöö on tasemel ja samuti ka võimekus plaanid ümber mängida kui selleks vajadus tekib. Soovitame kindlasti UDSiga koostööd teha, sest tulemus on vinge!

Mariliis Maremäe
Tartu Noorsootöö Keskus

Kiire ja vahetu suhtlus, professionaalsed nõuanded ja oskuslik suunamine

Äge meeskond, kellega noortele õppevideoid luua! Kiire ja vahetu suhtlus, professionaalsed nõuanded ja oskuslik suunamine ning lõputu positiivsus ja armastus oma töö vastu. Aitäh teile!

Iiris Prosa
Kaitseliit

Meil oli rõõm oma esimene suur videoprojekti usaldada sellise pühendunud meeskonna kätesse. Järgmisel korral pole kahtlustki, kelle poole pöördume! Täielikult lahendustele orienteeritud tiim, kes oskab klienti kuulata ning tema soove arvesse võtta, samal ajal oma professionaalse pilgu läbi nüansse täiuslikkuseni lihvides. Meeskonna vahel valitsev sünergia oli omakorda boonuseks. 🙂

Cairit Eit
French Embassy in Estonia

nad on väga professionaalsed, pühendunud ja loomingulised…

United Dream Studion aitas mul teha eriti vinged retseptivideod! Lisaks sellele, et nad on väga professionaalsed, pühendunud ja loomingulised, on nendega kohe eriti lõbus koos töötada – ja see on minu jaoks väga oluline! Igatahes soovitan neid kogu südamest! 🙂

Elis Nikolai
Nutritionist

Nad on väga lahe ja super tiim lihtsalt!

Nad tegutsevad kiiresti, mõistavad hästi kliendi soove, mõtlevad kaasa, on usaldusväärsed ja innnovatiivsed. Nad on väga lahe ja super tiim lihtsalt! Ma olen väga rahul!

Aili Puss
AP Lifestyle, Hair Art Academy

Selle meeskonnaga sünnivad suured ideed!

Selle meeskonnaga sünnivad suured ideed! Isegi kui endal mõistus otsas, siis lõpuks valmib tõeline seiklus. Ma hindan meeskonna tööd ja positiivsust, mis nendest kiirgab. Kohe hea on alati tööga alustada, kui need armsad naerused näod hommikul sind käima tõmbavad. United teamiga võib alati lahingusse minna! Suured tänud imelise koostöö eest. Only positive Vibes. 😊

Meelis "Cityflash" Eskola
1Rulerecords

Nad on kõik “Yes, we can do it!” suhtumisega…

Mulle meeldib väga United Dream Studios meeskonna sünergia, juba esimesel kohtumisel sain aru, et nad on kõik “Yes, we can do it!” suhtumisega ja eriti hetkedel kui endal asjad kuhjuvad või tuleb mitmes suunas mõelda. Nad on mulle olnud väga suureks toeks ja nii optimistlikud, et see on ausalt-öeldes nakkav. Nende tiim mõtleb kaasa ja on olnud isegi sammu ees ja soovitanud, mida saaks veel teha ja selles mõttes natuke isegi imeinimesed, et ma ei tea millal nad magavad. Support tiimina toimivad igaljuhul 24/7 ja nad on loonud tunde, et meie projekt on neil ainuke ja pühendavad end 100% mida teevad, kuigi tean, et hetkel neil palju projekte. Ühesõnaga, meil on olnud väga hea koostöö ja iga probleem on leidnud väga kiirelt lahenduse 😊 seega ma tõesti soovitan nende meeskonda ja ettevõtet!

Heleri Prants
Kalev SPA director of marketing