Missioon

Luua parimaid audiovisuaalseid elamusi.

Visioon

Olla videomaailma ideeliidrid, pakkudes klientidele elukestvaid rõõmupahvakuid.

KES ME OLEME?

Entusiastid, unistajad, loojad, võitlejad, katsetajad, piiride ületajad, avastajad, seiklejad, kunstnikud, ellujääjad.

Jah, oleme kõike seda ja rohkemgi veel. Armastame videokunsti, kõiki selle võlusid ja valusid. Õpime, katsetame, viime ellu suuri asju, me ka kukume ning põrume, aga me tõuseme püsti, pühime tolmu maha ja rokime edasi suuremalt kui kunagi varem. Üle kõige maailmas soovime luua hetki, mis kestavad igavesti. Kutsume sind koos meiega neid hetki looma!

TIIM

eGERT kARU

President

Egert on avastaja, uute väljakutsete otsija. Ta on tõeline sõber, kes on alati olemas ja kes sind kunagi alt ei vea. Egert hoolitseb alati selle eest, et kõigil oleks hea, pakkudes turvatunnet ja positiivsust. Ta on tõsine tehnika nohik, kes armastab reisida ning maailma näha.

kATRIN hINRIKUS-karu

Tulevikulooja

Katrin on meie visionäär, kelle peas sünnivad täiesti hullumeelsed ideed. Ja kui keegi nende elluviimisega hakkama saab, siis on see just tema! Energiline, kuid väga põikpäine. Kui Katrin endale juba midagi pähe võtab, siis see peab ka tehtud saama. Üle kõige maailmas armastab ta õnnelikke inimesi, roosasid huulepulkasid ja pööraseid seiklusi.

MIHHAIL TKATš

Montaaživõlur

Miša on meie montaaživõlur. Iga uus projekt paneb ta silmad rõõmust helkima ja ta ei jõua ära oodata, millal saab selle kallal nokitsema hakata. Miša suurimaks unistuseks on võita Oscar. Muusikavideod ja dokumentaalid on tema suurimaks inspratsiooniallikaks. Montaažis on temaga eriti lõbus, sest vabal ajal vallutab ta lavasid stand-up koomikuna. 

TULE TÖÖLE!

MINUATULEN(AT)UDS.EE

Arvad, et sobid ideaalselt meie tiimi? Oled avatud mõttemaailmaga ja hea suhtleja? Organiseeritud ja kohusetundlik ka veel? Mis sa enam ootad? Kirjuta minatulen@uds.ee ! 

Helista

Sul on mõni küsimus?
Oleme vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Egert Karu +372 51 21 203

Katrin Hinrikus +372 55 690 891

Kirjuta

Vastame Sulle meeleldi ka meili teel. Kirjuta meile!

uniteddreamstudios@gmail.com